Poradnia Dietetyczna   Pracownia Gastronomiczna
Menu

ul. Skromna 8, 20-704, Lublin mapa LokalizacjaAktualności i ogłoszenia

04.12.2018
Oferujemy wypożyczenie pracowni gastronomicznej do prowadzenia zajęć praktycznych, warsztatów i pokazów sztuki kulinarnej, dla grup piętnastoosobowych. Pracownia jest całkowicie wyposażona w sprzęt i akcesoria do przygotowywania potraw, gotowania i przeprowadzania wypieków.
29.11.2018
ilustracjaW dniu 28 czerwca 2018 r. w nowo otwartej pracowni gastronomicznej Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii, mieszczącej się w budynku Wydziału przy ul. Skromnej 8, odbyły się warsztaty z kuchni włoskiej. Zajęcia poprowadził szef kuchni Patrizio Bolognesi - Włoch, który swoje imponujące doświadczenie zawodowe zdobywał w Rzymie, Paryżu, Londynie i Rotterdamie, w Polsce przebywa od 9 lat.
28.11.2018
ilustracjaW piątek 26 października 2018 roku o godzinie 14.00 odbyło się uroczyste otwarcie nowej Pracowni gastronomicznej na Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii.  Pracownia Gastronomiczna wchodzi w skład Katedry Technologii Surowców Pochodzenia Roślinnego i Gastronomii i utworzona została przede wszystkim na potrzeby najmłodszego kierunku - Gastronomia i Sztuka Kulinarna, ale korzystają z niej również studenci kierunku Dietetyka oraz Technologia Żywności i Żywienia Człowieka.