banner
banner
Menu

Kontakt

« wstecz

mgr Iwona Joć - Biuro Organizacji Toków Studiów

tel. 81-445-66-45

e-mail: iwona.joc@up.lublin.pl

 

prof. dr hab. Marek Babicz - pełnomocnik Rektora ds. kół naukowych

tel. 81-445-67-16

e-mail: marek.babicz@up.lublin.pl

 

mgr inż. Magdalena Łukasik - stanowisko ds. osób niepełnosprawnych

tel. 81-445-65-40

e-mail: magdalena.lukasik@up.lublin.pl

 

Koordynatorzy:

 

Koordynator Sekcji Agrobioinżynierii:

dr inż. Adam Gawryluk

tel. 81-445-69-94

e-mail: adam.gawryluk@up.lublin.pl
 

Koordynator Sekcji Medycyny Weterynaryjnej:

dr hab. Marta Wójcik

tel. 81-445-67-83

e-mail: marta.wojcik@up.lublin.pl
 

Koordynator Sekcji Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki:

dr hab. Witold Chabuz, profesor uczelni

tel. 81-445-68-24

e-mail: witold.chabuz@up.lublin.pl
 

Koordynator Sekcji Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu:

dr Magdalena Walasek-Janusz

tel. 81-445-67-02

e-mail: magdalena.walasek@up.lublin.pl
 

Koordynator Sekcji Inżynierii Produkcji:

dr hab. Monika Stoma

tel. 81-531-97-26
e-mail: monika.stoma@up.lublin.pl
 

Koordynator Sekcji Nauk o Żywności i Biotechnologii:

dr hab. Anna Jakubczyk, profesor uczelni

tel. 81-462-33-96

e-mail: anna.jakubczyk@up.lublin.pl
 

Koordynator Sekcji Biologii Środowiskowej:

dr Wojciech Płaska

tel. 81-461-00-61 w. 309,

wojciech.plaska@up.lublin.pl