Menu

Aktualności

17.04.2019

 

Zaproszenie_dla_wolontariuszy_odbudujmy_zaczarowany_ogrod.docx

15.04.2019

 

 

 

Tu realizowany jest projekt:
 
nr POWR.03.05.00-00-Z232/17
 
 
pn. 
„Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie”
 
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 – 2020
w ramach działania 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych
 
Oś priorytetowa III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju
 
 
Zapisy trwają!
Wejdź na zakładkę z lewej strony i aplikuj.
 

 

15.04.2019

 

Program stażowy "Energia dla Przyszłości" (IV edycja)

Interesuje cię energia? Chcesz zdobyć unikalną wiedzę i doświadczenie, dowiedzieć się jak wygląda praca w Ministerstwie Energii i dużych firmach energetycznych oraz zyskać perspektywę interesującej pracy w sektorze? Weź udział w programie stażowym „Energia dla Przyszłości” organizowanym przez Ministerstwo Energii wspólnie z PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A., Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Od dziś do końca rekrutacji należy wypełnić formularz aplikacyjny dostępny na tej stronie.  

https://www.gov.pl/web/energia/co-robimy-programy-i-projekty-program-stazowy-energia-dla-przyszlosci-iv-edycja?fbclid=IwAR0Ikt40GY5Y19FC3Lv6hEy5QCFGfVQZU0u4VPMkjSI-mJrH6ZqqrsatpFU

Rekrutacja trwa do 15 maja 2019 r. 

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w lipcu 2019 r. 

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem: staz.energiadlaprzyszlosci@me.gov.pl 

 

15.04.2019

Już 1 – 2 czerwca 2019 roku odbędzie się III Edycja Targów Rolniczych „Open Farm” – imprezy zadedykowanej wszystkim, którzy mają bezpośredni związek z rolnictwem i jego najbliższym otoczeniem, a więc rolników, właścicieli oraz zarządców gospodarstw wiejskich, sprzedawców sprzętu rolniczego, uczniów szkół rolniczych, a także wszystkich zainteresowanych tą tematyką. To będzie największe tego typu spotkanie na terenie Mazowsza!

W czasie weekendu czerwcowego na terenie lotniska przewidujemy, że spotka się ponad 400 wystawców z całej Polski. To bez wątpienia doskonała okazja, by zaprezentować „ludziom z branży” swoją niepowtarzalną ofertę. Każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Nie zabraknie wystaw ciągników, maszyn oraz urządzeń rolniczych, a także stoisk z nawozami, środkami ochrony roślin, materiałami budowlanymi, wyposażeniem budynków inwentarskich, pasz, materiału szkółkarskiego i wielu, wielu innych.

Możesz dołączyć do nas jako zwiedzajacy, wystawca lub oficjalny partner lub sponsor!

15.04.2019

02.04.2019

 

Interesuje Cię praca w branży farmaceutycznej? Chcesz rozwijać się w strukturach R&D, marketingu, finansów, czy też w obszarze produkcji? Sprawdź ofertę firmy Adamed i aplikuj na 6-miesięczny staż z możliwością przedłużenia współpracy!

W ramach programu Adamed Super League  otworzyliśmy rekrutację na 6-miesięczny staż w różnych obszarach biznesowych firmy Adamed.  

Korzyści jakie oferujemy stażystom: 

  1. Zdobycie wiedzy i praktycznego doświadczenia.
  2. Możliwość zrealizowania ambitnego projektu biznesowego pod okiem dedykowanego mentora.
  3. Rozwój osobisty wsparty poprzez udział w wartościowych szkoleniach.
  4. Stałe miesięczne wynagrodzenie, a także możliwość przedłużenia współpracy po zakończonym stażu.
  5. Więcej informacji na www.adamedsuperleague.pl

 #adamed #adamedsuperleague #stażwadamed #uwolnijswójpotencjał #staż #aplikuj

 

01.04.2019

 

Co łączy puszki aluminiowe i podróże? 

Wielu studentów marzy o podróżach, jednak nie zawsze mogą sobie na to pozwolić. Specjalnie dla nich Fundacja Recal we współpracy z AIESEC oraz Fundacją Green Festival uruchomiła konkurs „CANbridge, film i animacja”. Wystarczy przygotować krótki film lub animację o tematyce związanej z recyklingiem puszek po napojach, żeby wygrać voucher na zakup biletów lotniczych o wartości 5 000 zł. Co więcej, dla tych którzy podróżując chcą jednocześnie zdobyć cenne doświadczenie przewidziana została dodatkowa nagroda – dofinansowanie na udział w wolontariacie zagranicznym organizowanym przez AIESEC - Global Volunteer. 

CANbridge, to część ogólnoeuropejskiej kampanii „każda puszka cenna”. Został stworzony dla energicznych studentów z głową pełnych pomysłów. W Fundacji RECAL wiemy, że połączenie pasji, kreatywności i odpowiedniej motywacji jest najszybszą drogą do sukcesu, dlatego postanowiliśmy zachęcić brać studencką do działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Jednocześnie chcemy rozwijać wśród młodych ludzi ich indywidualne talenty oraz takie umiejętności jak zarządzanie projektami czy komunikacja. Budowanie tych wartości jest również misją organizacji AIESEC, dlatego połączyliśmy siły i począwszy od 2019 roku wspólnie rozwijamy CANbridge. W tym roku do zaoferowania mamy serię konkursów, warsztatów oraz oferty współpracy na festiwalach muzycznych. 

„Pomysł na konkurs filmowy narodził się po zeszłorocznej edycji International Green Film Festival w Krakowie. Poszukujemy innowacyjnej, artystyczno-edukacyjnej metody, za pomocą której w atrakcyjny sposób przekazywane będą zagadnienia promujące postawy ekologiczne. Chcemy również promować młode talenty oraz podnosić świadomość i edukację społeczeństwa w zakresie recyklingu opakowań aluminiowych.” – mówi Bartłomiej Wojdyło – Członek Zarządu Fundacji RECAL. 

Udział w konkursie polega na wykonaniu filmu (wybraną techniką, w tym animacja) o długości do 10 minut, którego tematyka ma dotyczyć recyklingu aluminiowych puszek po napojach. Zgłoszenia indywidualne lub grupowe przyjmowane są do dnia 30 czerwca 2019 r. 

Nagroda główna w konkursie to voucher na zakup biletów lotniczych o wartości 5000 zł
oraz dodatkowe wsparcie finansowe na wzięcie udziału w Global Volunteer - wolontariacie zagranicznym organizowanym przez AIESEC. 

Rozdanie nagród odbędzie się w sierpniu 2019 roku w trakcie uroczystej gali finałowej międzynarodowego festiwalu Cracow Green Film Festival. 

Szczegóły, w tym regulamin konkursu znajdują się na www.everycancounts.pl oraz na Fanpage EveryCanCounts Polska.